Kariera

Aplikuj, jeśli chcesz:
⇒ Pracować w prężnie rozwijającej się firmie, w fajnej atmosferze?
⇒ Zdobyć nowe kwalifikacje i rozwijać się w ramach szkoleń,
coachingów i warsztatów?
⇒ Otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie?
⇒ Pracować przy ciekawych i ambitnych projektach?
⇒ Brać udział w profesjonalnych szkoleniach zakończonych certyfikatem?

Dołącz swoje CV

*Zapoznałem się i zgadzam się na używanie w stosunku do mnie przez InTouch Contact Center sp. z. o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego
*Zgoda wymagana


Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest InTouch Contact Center sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Floriańskiej 6/c16 (03-707), Dane osobowe będą przetwarzane przez InTouch Contact Center sp. z o.o. na podstawie zgody [tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO] w celu marketingu bezpośredniego produktów lub usług własnych InTouch Contact Center sp. z o.o., który może być realizowany za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych takich, jak np. telefon oraz automatycznych systemów wywołujących służących m.in. do automatycznego inicjowania połączeń telefonicznych. Dane osobowe będą przechowywane do czasu odwołania zgody na komunikację marketingową lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

Prawa osoby, której dotyczą dane osobowe:
1)prawo dostępu do treści swoich danych osobowych
2)prawo do sprostowania danych
3)prawo żądania od Administratora usunięcia danych
4)prawo żądania od Administratora ograniczenia przetwarzania danych
5)prawo do przenoszenia danych
6)prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych
7)prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem)
8)prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (www.uodo.gov.pl).

Prawa wymienione w pkt 1) – pkt 7) powyżej można zrealizować m.in. poprzez kontakt z inspektorem ochrony danych za pośrednictwem adresu: incydent@it-cc.pl; lub InTouch Contact Center sp. z o.o. poprzez kontakt z (adres podany na klauzuli informacyjnej, z dopiskiem: „Ochrona danych osobowych”).